Klubová výstava 5.-6.10.2002 v Zárybničné Lhotě

 

     A opět jsme vyrazili na výstavu, tentokrát klubovou, konanou v autokempu Zárybničná Lhota pár kilometrů od Tábora. Součástí výstavy bylai členská schůze KŠSP a v neděli 6.10. svod mladých. Čehož jsme se v plné síle zúčastnili.

   Po prohlédnutí katalogu a zjištění, že v naší kategorii je 1/4 ze všech přihlášených psůa fen(55 fen ve třídě mladých) a následně po zjištění, že máme stejného rozhodčího jako na NVP v Brně  před 14 dny jsem nabyl přesvědčení, že jsme tady zbytečně (co se týká vlastní výstavy). Tak jak den postupoval jsem se v tomto názoru jen utvrzoval (nějak přibývá hezkých fen). A hle, první šok. Naše Ája odchází z kruhu s hodnocením VÝBORNÁ! Hodnocení rozhodčího p. Vondrouše vyznělo velmi podobně jako v Brně, ale jen s jedinou výtkou na méně klenutý hrudník (zazněl asi rozumný názor "je ještě mladá"). Další "šoky" přicházely s každou fenkou, která při závěrečném hodnocení všch výborných fen odešla z kruhu a Ája zůstala. Poslední šok nastal v okamžiku, kdy Ája odešla jako poslední fenka bez pořadí. V konkurenci 55 fen, často starších a podstatně "dorostlejších" skončila jako pátá! Takže jsme byli a jsme nadmíru spokojeni.

Musíme ještě jednou poblahopřít všem vítězům, zejména celému "rodu" Pečenků, kteří obsadili s fenkami dvě první místa. První místo Annie z Mokrovous bylo bez jakéhokoli váhání obou rozhodčích. Težká to konkurence !

 

 Následující stránky přinášejí to, co jsme si z tohoto víkendu "odnesli".

Fotografie BSP z průběhu výstavy.

Fotografie ASP, ESP a VŠSP z výstavy

Několik snímků ze svodu.

Postřehy z průběhu členské schůze.